Praca – Praktykant Sprzedaży i Marketingu

pasek

Jesteś studentem/absolwentem studiów, interesujesz się nowymi technologiami, szukasz nowych wyzwań i możliwości realizacji siebie – zapraszamy do podjęcia praktyk w naszej firmie.
3DP Sp. z o.o. to firma zajmująca się produkcją i sprzedażą drukarek 3D, tworzeniem, drukowaniem oraz modelowaniem 3D.

PRAKTYKANT SPRZEDAŻY i MARKETINGU

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy ambitnych osób zainteresowanych praktyką w zakresie Sprzedaży i Marketingu

Miejsce praktyk: Warszawa – Białołęka

Zakres obowiązków:
– Uzupełnianie baz danych potencjalnych klientów
– Analiza potrzeb i zadowolenia klientów
– Telemarketing i e-marketing
– Realizacjia działań reklamowych, promocyjnych i PR organizacji eventów (targi, kongresy, pokazy i prezentacje)
– Druk i obróbka modeli 3D

Wymagania:
– Zainteresowanie zaawansowanymi technologiami druku 3D, modelowania 3D
– Chęć uczenia się, komunikatywność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole
– Obsługa aplikacji biurowych w stopniu zaawansowanym
– Sprawność w korzystaniu z internetu i mediów społecznościowych
– Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
Ciekawą i pełną wyzwań praktykę z ruchomym czasem pracy.
Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.
Dla najlepszych, po okresie praktyk, możliwość stałej współpracy w okresie studiów i zatrudnienia po ich ukończeniu.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@ trojwymiarowo.pl

Komentarze są wyłączone.