Drut do drukarek 3D

pro3d-colors
W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałe materiały do druku, sprawdzone i polecane przez wielu użytkowników drukarek 3D.

Do jakich drukarek ?

95% wszystkich konsumenckich niskobudżetowych drukarek 3D, dostępnych obecnie na rynku, drukuje w technologii FDM (FFF), używając drutu o średnicy 1.75mm lub 3mm i jest to ABS lub polimer PLA.

W naszej ofercie ofercie znajdziesz bogatą paletę kolorów jak też materiałów. Aktualnie oferujemy filamenty marek PRO3D, FIBERLOGY oraz XF-FILAMENT

fiberlogy

pro3d-filament

xf-filament-2

Oferowane przez nas materiały mogą być z powodzeniem używane we wszystkich drukarkach 3D, które drukują drutem o średnicy 1.75mm lub 3mm, o ile producent drukarki nie wprowadził zabezpieczenia elektronicznego, blokującego możliwość drukowania materiałem innych producentów.

Dlaczego nasz drut ?

Drut XF-ABS oraz XF-PLA produkowany jest z pierwotnego materiału bez domieszek z przemiału, o doskonałej tolerancji wymiarowej, spotykanej jedynie w produktach klasy premium (+/- 0.05mm), specjalnie dobrane komponenty oraz odpowiedni pigment sprawiają, że materiał bardzo dobrze płynie podczas druku i nie wymaga dużych sił wytłaczania. Zapewnia to równomierne podawanie materiału, zachowanie koloru i doskonałą, równą powierzchnię zewnętrzną wydruków. Drut, który znajdziesz w naszej ofercie to doskonała relacja ceny do jakości.

Przykłady konsumenckich niskobudżetowych drukarek 3D.

Ilość modeli drukarek konsumenckich rośnie w zawrotnym tempie i trudno wymienić je wszystkie. W tabeli podane są najpopularniejsze modele konsumenckich drukarek 3D, w których możesz użyć naszego drutu. Wiele drukarek 3D produkowanych w naszym kraju, będzie z powodzeniem współpracować z naszym materiałem.

Producent Model drukarki Średnica drutu
Makerbot Industries Makerbot Replicator 1.75mm
Makerbot Industries Makerbot Replicator 2 1.75mm
Makerbot Industries Makerbot Replicator 2x 1.75mm
Ultimaker BV Ultimaker 3mm
Ultimaker BV Ultimaker 3/2 1.75/3mm
Lulzbot TAZ 1.75/3mm
Velleman K8400/K8200 3mm
PrintrBot JR/Plus/Simple 3mm
UP Mini/Plus 2 1.75mm
Afinia H-Series 1.75mm
Solidoodle 2nd/3rd/4th Generation 1.75mm
FlashForge Creator 1.75mm
Conrad Electronic Renkforce RF1000 3mm
ReprapPro Tricolour Mendel 3mm
ReprapPro Ormerod 3mm
Omni3D Omni3D 1.75/3mm
Trójwymiarowo Reprifab 1.75/3mm
 Zortrax Zortrax M200 1.75mm
 Prusa Research Prusa i3 3mm
 Monkeyfab Prime 3D 1.75/3mm
 Inni Mendel90 1.75/3mm

Jeżeli posiadasz drukarkę 3D zbudowaną na zamówienie np. do celów przemysłowych/komercyjnych, sprawdź czy masz możliwość swobodnego wyboru drutu od innych producentów.

Wiemy, że nie ma kompromisów w przypadku wyboru materiału z którego drukujesz. Dobry materiał to udane wydruki i lepsza jakość powierzchni wydruku. Sprawdź naszą ofertę.

Pobierz nasz katalog produktu aby dowiedzieć się więcej.

 

Filament-PRO3D-ulotka

Fiberlogy HDPLA

Filament-PRO3D-ulotka

Filament-PRO3D

Filament-PRO3D-ulotka

XF-Filament

Komentarze są wyłączone.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2012-2014 trojwymiarowo.pl